%

NORTHMED Alkoholu Nesaturošs Roku Dezinfekcijas Gels Bērniem, 80 ml

4.00 3.90

Alkoholu nesaturošs īpaši saudzīgs roku dezinfekcijas gels bērniem ar Bubble Gum aromātu.

SKU NOR008 Kategorija

Ātra DPD Kurjerdienesta piegāde

Zīmols: NORTHMED

Ražotājs: SIA “Northmed”

Valsts: Latvija

Preces kods: NOR008

Iepakojuma tilpums (litri): 0.080 litri

D-Pantenols un Aloe Vera nodrošina dabisku mitrināšanu un aizsargā ādu no sausuma, novēršot plaisāšanu.   Tā dubultā biocīda un mazgāšanas īpašības nodrošina augstu efektivitāti pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm. Nožūst dažu sekunžu laikā, atstājot patīkamu maiguma un svaiguma sajūtu.

Vienlīdzīgi efektīvi darbojās uz Gram+, Gram- floru, kā arī patogēnām sēnītēm un citiem mikroorganismiem (ieskaitot tuberkulozes mikrobaktērijas); vīrusi (pret visiem zināmajiem cilvēku patogēniem, ieskaitot enterālo un parenterālo hepatīta vīrusus (ieskaitot A, B, C), HIV, poliomielītu, adenovīrusus, enterovīrusus, SARS vīrusus, H5N1 putnu gripas vīrusu, A / H1N1 cūku gripas vīrusu, cilvēku gripas, herpes vīrusu un citi vīrusi, Candida un Trichophyton sēnītes.

Lietošana: nelielu daudzumu gēla uzspiest uz rokām un iemasēt. Pagaidīt līdz nožūst. Iedarbības laiks ir 15-30 sekundes.

Aktīvā Viela: Četraizvietotā amonija savienojumi, benzil-C12-16-alkildimetil-, hlorīdi (CAS Nr.: 68424-85-1) 0,2 g / 100 g (0,2%)

Uzglabāšana: Neturēt produktu tiešos saules staros. Uzglabāt temperatūrā no + 5°C līdz + 25 °C

Drošība: Lietojiet produktu piesardzīgi! Vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju uz produkta etiķetes! Sargāt no bērniem! Nelietot iekšķīgi!

Sastāvs: ūdens, glicerīns, pantenols, alvejas želeja, alkils (C12-16) dimetilbenzilamonija hlorīds, hidroksietilceluloze, tetrasodija glutamāts, kumelīšu ekstrakts, bērzu lapu ekstrakts, plūškoka ekstrakts, smaržas

Dezinfekcijas līdzeklis ir reģistrēts reģistrā Latvijas Republikas biocīdi Nr. LV13102020/7523

 

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt redzamas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

Svars 0.100 kg